polskienglishdeutschitalian

Firma PADEL-SPORT powstała w oparciu o moje wieloletnie doświadczenie, zdobyte w Hiszpanii.

Przygoda z Padlem zaczeła się w 2001 roku na Majorce (Baleary), gdzie zacząłem realizować zlecenia wykonywania i montażu  kortów do Padla od firmy
SPORTS NADAL S.L. (www.sportsnadal.com) (założycielem  firmy jest  Sebastiane Nadal, ojciec znanego tenisisty Rafaela Nadala).

W tamtych latach Padel zdobywał dużą popularność, jednak większość ówczesnych kortów miała strukturę murowaną, co  ograniczało widoczność a jednocześnie przekaz tej gry.  W związku z rosnącą popularnością tego sportu, firma SPORTS NADAL S.L. zaprojektowała swój model kortu o strukturze szklanej, która okazała się innowacyjnym rozwiązaniem i przełomem w dziedzinie Padla.  Od tej pory, zajmowałem się produkcją i montażem tych kortów.
W roku 2003 powstała konstrukcja kortu mobilnego, która pozwalała na szybki montaż i demontaż, w dowolnie wybranym miejscu.  Umożliwiało to promowanie tego sportu w  miejscach turystycznych tj. place, plaże na Balearach i na półwyspie Iberyjskim. Wobec tego, z każdym rokiem zdobywałem nowe doświadczenia.
W roku 2006  otworzyłem własną firmę w Hiszpanii, pod nazwą KAJER MUNTATGES, zajmującą się produkcją i montażem kortów. W ciągu ostatnich 10 lat, zrealizowałem 203 zamówienia na korty do Padla na  terenie  całej Hiszpanii.
W roku 2010 zostałem współwłaścicielem CLUB PADEL GIRONA (www.padelgirona.com) i w 2011 roku CLUB PADEL GIRONA II, które znajdują się na wybrzeżu Costa Brava (Girona) w Hiszpanii. Moje wieloletnie doświadzczenie pozwoliło mi stworzyć kort, który jest "mercedesem" wśród kortów, czego potwierdzeniem jest opinia graczy i moich klientów.

            

 

                  JERZY KALETKA

                   Właściciel firmy

    Moim celem jest umożliwienie rozwoju w Polsce tak pięknego sportu jak Padel.
Wierzę, że dzięki firmie PADEL-SPORT, a także Państwa zaufaniu wobec mnie, jest to 
jak   najbardziej możliwe do osiągnięcia!