polskienglishdeutschitalian

Oferujemy Państwu propozycje współpracy, aby wspólnie przyczynić się do rozwoju tak pasjonującej dyscypliny jaką jest Padel.

Współpracujemy na określonych warunkach umowy, które są dogodne dla obu stron. Jeśli są Państwo zainteresowani, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszym przedstawicielem. Nasza oferta skierowana jest do klubów tenisowych, sportowych, developerów, hoteli, firm, osób prywatnych, a także do wszystkich zainteresowanych tą dyscypliną sportu.

         Klub Tenisowy - Campos, Mallorca

  Osiedle mieszkaniowe

Palma de mallorca

 Klub piłkarski - Terrassa

Barcelona

Hotel valaparaíso palace

Palma de Mallorca

Kort na prywatnej posesji, Mallorca

 

Oferujemy Państwu dogodne warunki umowy, szybki termin realizacji, profesjonalne doradztwo, a także w pełni fachową i skrupulatną obsługę. Jeśli nasza oferta nie przekonała Państwa w 100%, zachęcamy do odwiedzania naszych klubów (typowo padlowych), znajdujących się w Geronie (Hiszpania), gdzie gwarantujemy zapoznanie się ze wszelkimi elementami kluczowymi dotyczącymi Padla.

Organizujemy szkolenia gry w padla, a także kursy instruktorskie. Wszystkie szkolenia realizowane są w CLUB PADEL GIRONA I (www.padelgirona.com) i CLUB PADEL GIRONA II znajdujący się na Costa Brava w Hiszpanii.
Posiadamy do Państwa dyspozycji 17 kortów do padla, w tym 13 kortów podwójnych double, 3 pojedyńcze single oraz 1 dziecięcy.

Nasza ekipa składa się z profesjonalnych, przeszkolonych i starannie wyselekcjonowanych trenerów Padla z uprawnieniami i wiedzą

 praktyczną.Każdy kurs instruktorski prowadzony jest przez Gonzalo Suarez Sáncheztrzykrotnego klubowego mistrza Hiszpanii. Szkolenie prowadzone jest na wszystkich poziomach zaawansowania – dopasowane indywidualnie do poziomu gry uczestnika.
Z chwilą ukończenia kursu, otrzymują Państwo dyplom uczestnictwa a także w przypadku kursów instruktorskich odpowiednio tytuł trenerski.

Gwarantujemy miłą, sportową atmosferę podczas zajęć, a także wyrozumiałych, zawsze chętnych do udzielania wskazówek szkoleniowców.

 

                  Zachęcamy do odwiedzenia naszych Instalacji znajdujących się w                                               CLUB PADEL GIRONA          

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!